Çenebaz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çenebaz Forum

Çenebazları Buluşturan Forum!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

29 Mart konseri..

YazarMesaj
ea_selin
Moderatör
Moderatör
ea_selin

29 Mart konseri.. Empty
MesajKonu: 29 Mart konseri..   29 Mart konseri.. Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 8:30 pm

Ben de daha konserin etkisinden kurtulamayanlardanım..

Öncelikle konser çok güzeldi. Albümdeki bütün şarkıların yanında Sensiz Olmaz, Kara Sevda, Yağmurun Elleri, Sude, Yalan ve Sensiz İstanbul'a Düşmanım'ı söyledi.

En öndeydim ve tam karşısındaydım. 2 saat bana 2 yıla bedeldi. Yağmurun Elleri'nin nakaratını hatırlatmadan önce yanımdaki arkadaşın(tanımıyorum lütfen kusuruma bakma) ağzına mikrofonu tuttu, tam önümüzde eğildi. Çünkü arada bir sessizlikte nakaratını bağırmıştı. Tabi ben de söyledim onunla..

Bütün şarkılara eşlik ettik fan club olarak. Sesim çıkmıyordu konserin sonunda, şimdi bile çıkmıyor; ilaç içtim yeni yeni çıkmaya başladı..

Başta Ayça Ablama, Serhan Abime ve diğer Ankara Fan ve Adana Fandan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.. Bundan sonra her konserde yanınızdayım haberiniz olsun

Şura'nın önünde, Ayça Ablamı ilk kez gördüğümde sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi el salladık, o an benim için çok inanılmazdı. Daha önce birbirimizin bile fotoğrafını görmememize rağmen, üstelik bu davranışı bilmeden yapmam mucize gibiydi.. Sonsuz teşekkürler..

"ADANA-ANKARA Fan Club'a çok teşekkürler. ea" işte beni (bizi) en çok mutlu eden şey..

Fan club için her hizmeti yapıyoruz. Fan club'den Nazlıcan, seni Ayça arıyor dediği an da biz resmen yerlere yattık.. çok komik ve güzel anlardan biriydi.

Sonra HAreket Vakti nin sonunda Bugün günlerden yokluğun, durmadan unut beni, terminalleri unut, onlar unutmaz seni (çoğu kişinin bildiği dörtlük)
okudu. Sadece Ankara Fan Club'dakiler bildiği için sadece Emre Abimizin ve bizim sesimiz çıktı. O an da çok güzeldi..

Yasak olmasına ve girişte toplanmasına rağmen, içeriye kamerayı soktum. Afili Yalnızlık'ın bir bölümü, Sude'nin tamamı ve yanlış hatırlamıyorsam Kara Sevda'nın kayıtları var. Ama onları eklemem için Önce kameranın kasetini cd'ye attırmam gerekiyor. 10- 15 tane de fotoğraf var. Onları da fotoğraf makinasının pilleri şarj olunca ekleyeilirim. Yeni geldim Ankara'dan

Başta Emre Abime, Melisve Gözde,Ablama, Yusuf, Kenan ve Mustafa Abime, sonra Ayça Ablama, Serhan Abime ve diğer emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

29 Mart konseri..
1 sayfadaki 1 sayfası