Çenebaz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çenebaz Forum

Çenebazları Buluşturan Forum!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dilek,öneri,şikayet

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Dilek,öneri,şikayet Empty
MesajKonu: Dilek,öneri,şikayet   Dilek,öneri,şikayet Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 1:27 pm

Forumumuz hakkında "şu da olsa tam süper olacak be abi" ya da "ne gerek var buna?" hatta ve hatta "hasta mısınız böyle konu mu olur?" dediğiniz yerleri bu topic altından bildirirseniz çok mütheşekkir oluruz.Siz şimdi mesela bu mütheşekkire "hasta mısınız böyle laf mı olur" diyceksiniz,deyin diyr açtık bu topici zaten. afro
https://cenebaz.yetkinforum.com
ea_selin
Moderatör
Moderatör
ea_selin

MesajKonu: Geri: Dilek,öneri,şikayet   Dilek,öneri,şikayet Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 6:48 pm

Çok sağol admincim..

Ben mümkün mertebe görüşlerimi yazmak istiyorum.. Smile

Öncelikle sitenin dizaynı, efektleri cartı curtu süper olmuş.. Smile

Ama admincim, burada edebiyat diye bir şey yok.. No

Tamam komik yazılar falan filan koymuşsunuz, süper olmuş ama... Bir yerde de tabiri caizse profesyonel bir bölüm olmalı...

Ben mümkün mertebe açmaya çalışacağım.. Ama bölüm açma yetkim yok sanırım.. Sadece konu açabilirim , o da arada kaynar gider..

Senin gibi edebiyat düşkünü biri için, bu yazıyı gördüğün anda bölümü açacağını düşünüyorum.. drunken study
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Dilek,öneri,şikayet   Dilek,öneri,şikayet Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 7:14 pm

Sen onu açılmış bil Twisted Evil biliyosun sanatçı tarafımla gündeme gelmek istemiyorum lol!
Sen yeni siyah temayı gördün mü?
https://cenebaz.yetkinforum.com
kayipbalik

kayipbalik

MesajKonu: Geri: Dilek,öneri,şikayet   Dilek,öneri,şikayet Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 4:44 pm

bende bi kac köse acılmasını istiyorum aslında mesela rihanna yok sunger bob yok yani ikiside cok popüler bence jennifer yok(lopez) kate hudson yok yani jessica ve ashley simpson yok jessica alba yok yani bunun gibi biraz hollywood isimleri koysak daha güzel olur bence
kayipbalik

kayipbalik

MesajKonu: Geri: Dilek,öneri,şikayet   Dilek,öneri,şikayet Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 6:03 pm

PARİS VAR BU ARADA LİNDSAY VAR UNUTTUGUM SEYLERİ SEN EKLERSİN ZATEN BİRİCİK ADMİNCİM
kayipbalik

kayipbalik

MesajKonu: Geri: Dilek,öneri,şikayet   Dilek,öneri,şikayet Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 6:04 pm

HİLARY GİBİ KALİTELİ SANATCILAR DA LÜTFEN YA COK OLDUM GALİBA AMA KONULAR ZENGİNLESSİN DİE UGRASIOM afro

Dilek,öneri,şikayet
1 sayfadaki 1 sayfası