Çenebaz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çenebaz Forum

Çenebazları Buluşturan Forum!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım Empty
MesajKonu: Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım   Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım Icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 8:51 pm

gösterim tarihi: 22 Şubat 2008
yönetmen: Hamdi Alkan
oyuncular: Vural Çelik, Yasemin Conka, Hakan Yılmaz, Okan Tangücü
senaryo: Mahkumlar
müzik: Mahkumlar
tür: Dram-Komedi
süre: 106
yapım yılı: 2007
ülke: Türkiye
dağıtımcı: UIP
Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım, yanlışlıkla tutuklanıp, derdini anlatamadan yıllarca cezaevinde kalmak zorunda bırakılan bir adamın öyküsüdür. Evli ve bir çocuk babası olan Erdem (Vural Çelik), hayatını kuaförlük yaparak kazanmaktadır. Bir gün mahalle arkadaşı Ahmet'le (Hakan Yılmaz) karşılaşan Erdem, onunla bir çay bahçesine gitmeye söz verir. Ne var ki Ahmet bir uyuşturucu satıcısıdır ve telefonları dinlenmektedir. Ahmet'le ortak çalıştığı şüphesiyle narkotik şube polisleri tarafından tutuklanan Erdem suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da karısı dahil olmak üzere kimseyi inandıramaz. Bu arada Erdem'in hapishaneye düşmesi Eşi Ayşen (Yasemin Conka) tarafından küçük oğlu Ali'den (Okan Tangücü) saklanır. Uzay savaşlarını çok seven Ali babasının dünyayı uzaylıların saldırısından kurtarmak üzere seçilmiş bir komutan olduğunu sanmaktadır. Bu oyuna zamanla bütün koğuş destek olacaktır. Erdem'in bu koğuştaki misafirliği ise o kadar çabuk bitmeyecektir...

Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım Bay_pasa248

study
https://cenebaz.yetkinforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım   Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım Icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 8:52 pm

Güzel film değil mi?Zaten ben bu adama bayılıyorum,izlemenizi de tavsiye ediyorum.Çünkü;Her özgür insan bir mahkum adayıdır Exclamation
https://cenebaz.yetkinforum.com
kayipbalik

kayipbalik

MesajKonu: Geri: Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım   Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 6:00 pm

KATILIYORUM COK GÜZEL HEM DE TAMAMEN GERCEK ORDAKİ MAHKUMLAR ANLATMIS YAPIMCIYA

Bayrampaşa;Ben fazla kalmayacağım
1 sayfadaki 1 sayfası